TEHNICIAN SERVICE PENTRU ROMÂ...

TEHNICIAN SERVICE PENTRU ROMÂNIA – BUCUREȘTI

HORSCH
Valabil până la 24 ianuarie 2018

HORSCH

Compania Horsch, producător de utilaje agricole, prin reprezentanții săi în România, caută TEHNICIAN SERVICE PENTRU ROMÂNIA – BUCUREȘTI pentru întărirea echipei.

CANDIDATUL IDEAL (M/F)

Descriere job:
– Master în tehnologie agricolă (sau studii echivalente);
– Experiență profesională în tehnologie agricolă;
– Cunoștințe în domeniul tehnologiei agricole, cultivarea și protecția plantelor;
– Familiar cu sistemul de operare MS-Office;
– Limbă străină: Engleză sau Germană.

Cerințe, competențe și abilități:
-Domiciliul, în mod ideal, în București sau în imediata apropiere a Bucureștiului.
-Căutăm o persoană activă, competentă, comunicativă, capabilă să-și organizeze singură activitatea, să fie orientată către client și rezultate.

Responsabilități:
– sprijinirea partenerilor noștri din România și a clienților în utilizarea practică a mașiniilor și a utilajelor agricole;
– rezolvarea problemelor tehnice și organizarea reparațiilor necesare;
– asigurarea bunei funcționări a mașiniilor și a utilajelor agricole, oferirea de training tehnic;
– decizie în privința cazurilor de garanție.

Sub sloganul „Agricultura din pasiune“, care este trăit de la conducere până la studenții practicanți, HORSCH, cu o echipă foarte motivată, a atins o creștere extraordinară și sănătoasă a câștigurilor în valoare de venituri și angajați. Într-o companie de familie omul este întotdeauna în centrul atenției.

În plus față de această creștere, include o atmosferă de lucru superioară și angajamentul social pentru obiectivele noastre de bază.

Găsiți mai multe informații pe site-ul nostru – www.horsch.com
Vă rugăm să folosiți formularul nostru de aplicare online pe www.horsch.com/karriere/
Sau trimite o cerere scrisă la: HORSCH Maschinen GmbH – Personalwesen – Sitzenhof 1 – 92421 Schwandorf

To apply for this job please visit the following URL: http://www.horsch.com/karriere/ →