SPECIALIST PRODUS – TRAC...

SPECIALIST PRODUS – TRACTOARE

AgroConcept
, Valabil până la 4 martie 2018

AgroConcept

AgroConcept recrutează pe poziția de SPECIALIST PRODUS – TRACTOARE pentru Sediul Central din Șindrilița, Ilfov.

ATRIBUȚII PRINCIPALE

• Furnizarea de suport tehnic/comercial echipei de vânzări pentru produsul de care este responsabil
• Susținerea periodică de traininguri de produs
• Realizarea de analize de piață, de produs
• Participarea la târguri şi demonstraţii locale şi naţionale

NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ:

• Ai studii superioare tehnice
• Ai experiență în domeniu sau în inginerie mecanică de minimum 3 ani și cunoștințe tehnice
• Ai abilități de comunicare și prezentare
• Ai abilități de organizare și sistematizare
• Deții cunoștințe de bază în utilizarea și operarea calculatorului
• Cunoști limba engleza la nivel avansat
• Ai disponibilitatea de a călători în țară și în străinătate
• Deții permis de conducere cat. B

BENEFICII

• Posibilitatea de dezvoltare profesională
• Lucru într-o echipa tânară, energică și orientată pe atingerea obiectivelor
• Oportunități de training, atât în țară, cât și în străinătate
• Laptop, telefon, mașină de serviciu
• Bonuri de masă, asigurare de sănătate

Trimite CV-ul tău la: [email protected]

Pentru a aplica la acest job trimite detaliile pe e-mail la CV@agroconcept.ro

Aplică prin webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook