SPECIALIST LOGISTICĂ – ...

SPECIALIST LOGISTICĂ – AGROCONCEPT

AgroConcept
Valabil până la 22 aprilie 2018

AgroConcept

AgroConcept își mărește echipa! Căutăm pentru sediul nostru central din Sindrilița, departamentul Operațiuni – Logistică, un/o coleg/ă care dorește să își dezvolte cariera în acest domeniu.

Postul disponibil în echipa AgroConcept este de SPECIALIST LOGISTICĂ

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

• Menținerea și actualizarea bazelor de date ale furnizorilor de servicii logistice
• Contactarea firmelor de transport pentru a solicita oferte și negocierea tarifelor
• Realizarea în permanență de comparații între furnizorii de transport, zone de livrare
• Gestionarea livrărilor și urmărirea efectuării transporturilor
• Urmărirea fluxului de documente
• Asigurarea continuității contractelor de transport
• Realizarea de rapoarte zilnice

NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ:

• Ai studii superioare în domeniul tehnic sau economic
• Ai minimum 2 ani experiență în domeniul logistic, transporturi (inclusiv transporturi agabaritice)
• Deții cunoștințe avansate de Microsoft Excel
• Ai bune cunoștințe de limbă engleză (scris/vorbit/ascultat)
• Ai capacități foarte bune de comunicare, analiză și sinteză

BENEFICII

• Posibilitate de dezvoltare profesională
• Lucru într-o echipă tânară, energică și orientată pe atingerea obiectivelor
• Telefon, laptop
• Asigurare de sănătate
• Bonuri de masă
• Programul de lucru este 8:00 – 17:00, iar transportul este asigurat de companie

Trimite CV-ul tău la: [email protected]

Pentru a aplica la acest job trimite detaliile pe e-mail la CV@agroconcept.ro

Aplică prin webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook