ANALIST MARKETING

AgroConcept
, Valabil până la 4 martie 2018

AgroConcept

AgroConcept recrutează pe poziția de ANALIST MARKETING pentru Sediul Central din Șindrilița, Ilfov.

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

• Monitorizarea constantă a pieței și colectarea datelor în vederea prelucrării acestora
• Realizarea periodică de statistici, rapoarte și analize specifice
• Pregătirea de prezentări profesionale ale rapoartelor și analizelor realizate
• Oferirea de suport pentru implementarea diverselor proiecte derulate de echipa de marketing, în funcție de necesități

NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ:

• Ai studii superioare
• Ai experiență anterioară în Marketing de minimum 2 ani
• Ai abilități de organizare, analiză, sinteză și interpretare
• Ai abilități de comunicare și prezentare
• Deții cunoștințe avansate de Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Word)
• Cunoși limba engleză la nivel avansat

BENEFICII

• Posibilitate de dezvoltare profesională
• Lucru într-o echipă tânără, energică și competitivă
• Oportunități de training, atât în țară, cât și în străinătate
• Laptop, telefon
• Bonuri de masă, asigurare de sănătate
• Programul de lucru este 8:00-17:00, iar transportul este asigurat de către companie

Trimite CV-ul tău la: [email protected]

Pentru a aplica la acest job trimite detaliile pe e-mail la CV@agroconcept.ro

Aplică prin webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook