AGENȚI VÂNZĂRI INPUTURI AGR...

AGENȚI VÂNZĂRI INPUTURI AGRICOLE

NETagro
, Valabil până la 24 iunie 2017

NETagro

NETagro SRL își măreste echipa de vânzări și angajează AGENȚI DE VÂNZĂRI INPUTURI pentru agricultură în județele Constanța și Tulcea.

Descrierea jobului

• administrează și dezvoltă portofoliul de clienți;
• prezintă, promovează și vinde produsele din portofoliu în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
• identifică nevoile clienților și menține legatură permanentă cu aceștia
• participă la negocieri, întocmește contracte, monitorizează derularea și finalizarea acestora
• urmărește realizarea planului de vânzări lunar, trimestrial, anual;
• urmărește încasarea sumelor datorate de către clienți.

Candidatul ideal

• experiență minim 2 ani în vânzări de inputuri pentru agricultură
• studii superioare în domeniul agricol
• permis de conducere cat. B
• disponibilitate de deplasare în zona alocată
• punctual
• rezistent la stres
• să aibă spirit organizatoric
• capacitate foarte bună de comunicare și relaționare cu clienții
• personalitate energică

Beneficii

• salariu atractiv
• bonus anual pentru atingerea targetului

Vă rugăm să trimiteri CV-ul la adresa [email protected]

Descrierea companiei

NETagro activează de peste 10 ani în domeniul distribuției de produse pentru protecția plantelor, îngrășăminte, semințe, produse pentru igiena publică.

Compania distribuie produsele în Dobrogea, Muntenia și Oltenia.

Pentru a aplica la acest job trimite detaliile pe e-mail la angajari@netagro.ro

Aplică prin webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook