AGENȚI DE VÂNZĂRI INPUTURI ...

AGENȚI DE VÂNZĂRI INPUTURI AGRICOLE

NETagro
, , , Valabil până la 20 martie 2017

NETagro

NETagro SRL angajează Agenți de Vânzări inputuri agricultură în județele Galați, Tulcea, Brăila, Teleorman.

Descrierea jobului

– administreaza si dezvolta portofoliul de clienti;
– prezinta, promoveaza si vinde produsele din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
– identifica nevoile clientilor si mentine legatura permanenta cu acestia
– participa la negocieri, intocmeste contracte, monitorizeaza derulareai si finalizarea acestora
– urmareste realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
– urmareste incasarea sumelor datorate de catre clienti

Candidatul ideal

– experienta minim 2 ani in vanzari de imputuri pentru agricultura
– studii superioare in domeniul agricol
– permis de conducere cat. B
– disponibilitate de deplasare in zona alocata
– punctual
– rezistent la stres
– sa aiba spirit organizatoric
– capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii
– personalitate energica

Beneficii

– salariu atractiv
– bonus anual pentru atingerea targetului

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa [email protected]

Descrierea companiei

NETagro activeaza de peste 10 ani in domeniul distributiei de produse pentru protectia plantelor, ingrasaminte, seminte, produse pentru igiena publică.
Compania distribuie produsele în Dobrogea, Muntenia si Oltenia.

www.netagro.ro

Pentru a aplica la acest job trimite detaliile pe e-mail la angajari@netagro.ro

Aplică prin webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook