AGENT VÂNZĂRI PIESE DE SCHIM...

AGENT VÂNZĂRI PIESE DE SCHIMB

AgroConcept
Valabil până la 9 octombrie 2017

AgroConcept

AgroConcept recrutează pe poziția de AGENT VÂNZĂRI PIESE DE SCHIMB la nivelul întregii țări.

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

– Prezintă și promovează direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clienții potențiali și cei existenți.
– Prospectează în permanență piața în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor /serviciilor în zona în care acționează.
– Menține permanent legătura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora.

CALIFICĂRI ȘI EXPERIENȚĂ

– Minim studii medii cu diplomă de Bacalaureat.
– Bune capacități de negociere, de înțelegere verbală, de exprimare orală.
– Originalitate, sensibilitate la probleme.
– Abilități de operare a calculatorului.
– Cunoașterea unei limbi străine de circulație internațională, preferabil limba engleză, constituie un avantaj.
– Comportament de liberă inițiativă exprimat prin abordarea și soluționarea originală a unor probleme existente.
– Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII

– Oportunități de dezvoltare a carierei într-un mediu competitiv.
– Oportunități de training în țară și în străinatate.
– Telefon mobil, laptop, mașina de serviciu.

Trimite CV-ul tău la: [email protected] sau [email protected]

Pentru a aplica la acest job trimite detaliile pe e-mail la hr@agroconcept.ro

Aplică prin webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook